| anonim_4396 a întrebat:

Bunaa puppy dog eyes. mie imi cam place de un baiat. ( este de etnie rroma). insa, alt baiat, cel mai bun prieten al meu ma iubeste, si nu stiu ce sa fac, pentru ca mi-a dat o ultima sansa. acel baiat de etnie rroma pe care il plac da unele semne ca si el m-ar place pe minee, cum ar fi : ma ia in brate, se poarta frumos cu mine, ma complimenteaza... si eu nu pot sa il uit pur si simplu. straight face. dar, el se mai da si la alte fete si nu stiu cum sa il intreb daca vrea sa fie cu mine si mi-e frica de raspuns, pentru ca eu sunt cam materialista, dar chiar nu imi bat joc de persoana iubita. deci, ce ar trebui sa fac? sad pur si simplu nu mi-l pot scoate din minte si il plac foarte mult. crying

multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| FlorinFindus a răspuns:

Mai bine ai fi cel mai bun prietenwinking el te place si app acel baiat de etnie roma isi bate joc de tine zice asa ca sa te pacaleascawinking

| AryAngel a răspuns:

Salut!
Draga mea, ar trebui sa alegi cu mare grija, deoarece pe unul dintre cei doi il vei pierde. Analizeaza partile pro/contra ale amandurora. Ia in considerare si ce au facut pentru tine, cum te-au facut sa te simti. Mult succes! Alege cu cap.