| OnlyTheScript a întrebat:

Prietenul meu mi-a spus parola lui de la facebook, iar eu m-am cam mirat si l-am intrebat : " ioi, tu chiar ai atata incredere in mine?" iar el a raspuns : " da am foarte multa incredere in tine"...e posibil asa ceva sau vrea doar sa imi arate ceva? voi ce credeti? :S

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In cazul in care ti-ar fi dat o incredere cuvenita, acest lucru va face sa fiti mai apropiati.
In cazul in care s-ar insela, ar primi intelepciune.
Nu ar avea nimic de pierdut.

| BrokenArrow a răspuns:

Cum ii demonstrezi unei persoane ca ai incredere in ea in secolul XXI? Ii dai parola contului tau de pe facebook. Interesant.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BrokenArrow):

Toate secretele vieţii unui om se regăsesc în acel cont de facebook, ce naiba...

| OnlyTheScript explică (pentru anonim_4396):

Deci e de bine? worried

| anonim_4396 a răspuns (pentru OnlyTheScript):

Mă, nu ştiu. Eu până acum n-am fost pus în situaţia de a-i arăta unei fete cât de multă încredere am în ea, dându-i parolele anumitor conturi pe care le am pe diferite site-uri.

| OnlyTheScript explică (pentru anonim_4396):

Ideea e ca eu nu l-am pus intr-o asa situatie in cat sa simta ca este obligat sa imi dovedeasca faptul ca are incredere in mine...nu i-am batut niciodata apropoul...

| BrokenArrow a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, secrete. Pe un site de socializare public laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru BrokenArrow):

Mă refeream la mesajele private...