| ingerasha ^^___^^ a întrebat:

Prietenul meu mi-a cerut parola de la id.Eu l-am intrebat ce vrea sa vada pe parola mea, iar el mi-a spus ca vrea sa-mi vada poza de la avatar...deci am ramas cu gura cascata.nu stiu cred ca nu are incredere in mine... voi ce credeti?

9 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Si pr meu mi-a cerut-o! a intrat odata a vazut ca multi imi dadeau masuri ceva de genu''ce faci iubita?'' s-a infuriat o seara apoi nu a mai intrat pe id-ul meu! da-i parola sa-si faca damblaua ca asa sunt baietii! da-le ce vor(bine nu chiar tot...cu mici exceptii! _)

| EUSIATIT a răspuns:

Vrea sa vada ce ai in pagina de mess /daca iaia dat o ai facut rau. tea pacalit.

| iri a răspuns:

Vrea sa vada ce ai prin lista, adica nu are incredere in tine, asa cum ai zis si tu. Sau pur si simplu vrea sa se uite nu neaparat din cauza faptului ca nu are incredere. Da ce scuza si-a gasit... laughing

| Clauditza a răspuns:

Da si eu cred la fel spune-i ca ai sa o dai daca o da si el.

| Bia:X a răspuns:

Eu zic ca vrea sa vada cati baieti ai, ce vorbesti cu ei si care e treaba pe acolobatting eyelashes sa vada daca ii pui coarne(chiar si virtualwinking ) faci cum vrei dar eu i-as da parola daca mi-ar dao si el si dupa ce vede ce vrea sa vada as schimba parolawinking daca incearca din nou si vede ca ai schimbat parola ii spui ca parola aceea e privata si ca trebuie sa aiba incredere in tinehappy sau poti sa-i spui de la inceput sa aiba incredere in tinewhistling
happy

| ingerasha ^^___^^ explică:

Iri pai ce stiu eu ce gandeste.

| ingerasha ^^___^^ explică:

De ce fac rau ca ii dau parola EUSIATIT eu una i-am dat'o sa vada ca nu ii pun coarne asa cum zice si bianca.:d kiss

| wanda a răspuns:

Dea...nu are incredere in tine...si vrea sa te verifice
eu zic sa nu i. o dai...
zii si tu ca parola nu se dawinking sau gaseste un pretext

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.straight facepoza de la avatar poti sa i-o dai si asa pe mess sa o trimiti scuza e.nici nu zic.