| anonim_4396 a întrebat:

Bunaa. Voiam sa va intreb ce parere aveti despre proiecyul Let's do it Romania! este sau nu o idee buna si cat de multi va implicati pentru o tara mai curata? Daca sunt dintre voi care inca nu stiu pe ce se bazeaza proiectul mi-ar placea sa va spun eu. bye

4 răspunsuri:
| StăpânulLuiIsusHristos a răspuns:

Degeaba se face curat ca tiganii fac iar mai bine iar pune la punct

| anythingforyou a răspuns:

Eu sunt deja implicata, si da mi se pare o idee foarte buna asa mai aude lumea de curatenie si poate daca este odata facuta ca la carte vom invata toti sa o mentinem...sau cel putin unii din noi ca sigur nu toata lumea gandeste ca mine.Sugerez celor care ar vrea sa vada in jur mai mult verde si mai putine gunoaie sa se implice si sa incercam macar, chiar daca nu este sigur ca vom reusi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ideea proiectului e foarte buna, am vrut si sa ma inscriu pentru orasul meu, dar totul a foarte intortocheat. Si oricum degeaba faci curat o data pe an, cand mizeria e prezenta peste tot. Era mai bun un proiect de educare a marlanilor.

| Copilu_6525 a răspuns:

dar nu e inca in toate judetele. acest proiect:]