| Andreeaa221 a întrebat:

Bunaaa!

Am o problema.

Acum cateva zile m-am indragostit de un baiat [Avem clasele una langa alta]. Pur si simplu a fost dragoste la prima vedere. Dar nu am vorbit niciodata cu el. Am facebooku` lui, dar nu prea il vad online.

Cum fac sa intru in discutie cu el, la scoala?

FUNDA.

2 răspunsuri:
| SeeNobody a răspuns:

Daca aveti un prieten comun il poti ruga sa te prezinte baiatului de care esti indragostita si poate sa mergeti impreuna in pauze in clasa lui sa discutati sau pe coridor, in curte etc. Asta pana va imprieteniti happy

| AnneMăă a răspuns:

Buna. Pai. Ii lasi un mesaj pe facebook. ii zici ca esti in aceeasi scoala cu el [in caz de esti tu noua sau el ] si il intrebi ce face si dupa cand o sa vada mesajul o sa iti raspunda. si gasesti tu un subiect de discutie. mai faci si tu niste complimente.hee hee si dupa o sa il mai saluti si la scoala, il intrebi ce face. chestii de asteahee hee si mie mi s-a intamplat la fel si am facut cum ti-am zis tie. Succes :*.