| Andreeaa221 a întrebat:

Am o problema.
Acum cateva zile m-am indragostit de un baiat [Avem clasele una langa alta]. Pur si simplu a fost dragoste la prima vedere. Dar nu am vorbit niciodata cu el :-

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa intrii in discutie cu el intr-un fel sau altul pentru ca acum te-ai indragostit doar de ce ai vazut, trebuie sa ii cunosti si personalitatea. Atunci poti spune ca esti indragostita cu adevarat.
Gaseste o modalitate de a intra in vorba cu el! Poate o colega de-a ta il cunoaste, si asa intrati in vorba.
Mult succes!

| LovehopeTrust a răspuns:

Ai uitat intrebareawinking