| Andreeaa221 a întrebat:

Am o problema.

Acum cateva zile m-am indragostit de un baiat [Avem clasele una langa alta]. Pur si simplu a fost dragoste la prima vedere. Dar nu am vorbit niciodata cu el sigh. Am facebooku` lui, dar nu prea il vad online.
Cum fac sa intru in discutie cu el, la scoala? big grin
FUNDA.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm,el te place? Daca da, gaseste un subiect sa vorbiti..sau,vorbesti cu un prieten de al lui, si asa poate o sa apucati sa vorbiti:"3

| Dolyta a răspuns:

Te duci la el si ii spui ca ai o problema cu telefonul, ca nu merge nu stiu ce, si ca cineva ti-a spus sa il intrebi pe elwinking

| anoxdox a răspuns:

Du-te si trage-i o palma si iai atras atentia laughing hai gata cu glumele big grin. Incearca sa intri in cercul lui de prieteni pentru ai atrage atentia functioneaza mereu big grin aaa si nu fi timida cu el big grin

| Cureu_PAul_1992 a răspuns:

Pai depinde CAt de timid e dacai antrazneti si tu la fel ai dai un pupic si restul face el toata treaba pana cand o sa fiti an preuna daca ai timid trebuie sa al ei cu usureluhappy