| biancaelle a întrebat:

Bunaaa. As vrea si eu niste statusuri pentru iubitul meu care de la un timp ma cam ignoraaaa.

Răspuns Câştigător
| KitKat15 a răspuns:

Daca te ignora nu prea cred ca este din cauza ca nu ai pus statusurile potrivite.winking Vorbeste cu el, nu folosi acest cliseu. laughing
Inteles pisoias?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Domane iarta-ma, in loc sa ii spui problema ta si sa discutati, tu vrei statusuri.

| BreeTPU a răspuns:

Uite aici o selectie de statusuri scrise corect gramatical http://www.bree.ro/statusuri.php