| ReeaAndreea a întrebat:

Bunaaa big hug hai sa vedem ce raspunsuri primesc la intrebarea mea geniala laughing :ce iubiti cel mai mult in viata?big grin [ nu vreau raspunsuri de genul."nimic. viata e groaznika. vreau sa mor " laughing ceva pozitiv day dreaming... :* va pup si astept raspunsuriwinking

Răspuns Câştigător
| äπđÿ a răspuns:

Iubesc cuvantu libertate iubesc tot ce inseamna strada in principal imi iubesc viata cu bune cu rele
si cel mai mult iubesc sa iubesc :X e cel mai adevarat sentiment si care trebuie cel mai pretuit TU?! :X te astept cu un raspuns in pm :*:*:X
Bft :X

12 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Party...adica sa ma distrez

| AlexiaClaudia a răspuns:

Sa castig si sa fiu de folos,

| Alice a răspuns:

Pai imi iubesc parinti

| WestSid3 a răspuns:

Iubesc cel mai mult momentele in care sunt alaturi de cei dragi, de familie, de prieteni si de colegii apropiati, cand ne simtim bine, fara a avea vreo grija.
Sunt foarte multe lucruri care merita "iubite", dar acestea sunt din ce in ce mai putine, insa vorba aia "Mai răruţ că-i mai drăguţ"
Pa, pahappy

| Amalia a răspuns:

Parintii` si Prietenul love struck
sunt viata mea love struck
ii adooorr love struck
macssiiimmm

| Dobitoc a răspuns:

Pe langa faptul ca-mi iubesc cel mai mult familia mai iubesc si ciclismul, muzica, snookerul si fotbalul.

| Ardeuitecumarde a răspuns:

Parintii,pentru ca ei mi-au dat viata si ei m-au crescut.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=M6JwtEfa5Xk
:x

:))) glumesc cu mel aia
ppai nu stiu sigur ce iubesc...dar iubesc ca exist :x ahh =p~

:)) cred ca tot iubesc eu :)) aproape
:">

( uau ce raspuns enteresant) :))
:x

| gogi a răspuns:

Cel mai mult o iubesc pe mama si pe tatal meu

| BellsC a răspuns:

Familia:X si muzicalaughing

| ReeaAndreea explică:

Pai. ce iubesc eu oare? imi iubesc parintii, prieteni. imi iubesc cartierul. fratiori mei de pe strada fara care nu as putea trai :X. iubes sa joc baschet. iubesc sa cant. iubesc sa dansez street dance. imi iubesc viata si cu bune si cu rele :X

| Liviu a răspuns:

Rapp rull'z