| Pancake a întrebat:

Bunaaa! big grin
Ma intorc cu o intrebare: vreau sa ies azi afara dar cam duc lipsa de bani. Stiti pe unde as putea merge cu niste prieteni, unde sa nu cheltuim prea mult si totusi sa ne distram?
Sunt din Bucuresti. big grin

Multumesc anticipat. kiss

3 răspunsuri:
| Happiness_8100 a răspuns:

Puteti iesi pur si simplu sa va plimbati prin parc, va luati niste ciocolati calde si stati la povesti si glume.happy
Sau ati putea sa va luati un aparat foto, si sa va faceti multe poze, amintirile cu prietenii sunt mereu placut de vizionat.happy

| gabystar a răspuns:

Pai va luati o sticla de pepsi si o punga de floricele:X
Si mergeti la una acasa si vedeti un film...sau pur si simplu muzica la maxim si va distratiwinking

| Yoana a răspuns:

Mergeti intr-un parc si povestiti. love struck e o idee buna :-D