| flory9787 a întrebat:

Bunaaa! happy Am o intrebarewinking voi v-ati pune viata in mana unor prieteni? :p vreau un rasp! funda

Răspuns Câştigător
| bombolinna a răspuns:

Sincer, eu nu m`as risca. Pentru ca niciodata nu stii cine iti este cu adevarat prieten. Oamenii au multe fete. Si mai bine am eu grija de viata mea si ma feresc sa`mi pun soarta in mainile altcuiva. Stii vorba aia."Fereste`ma, Doamne de prieteni ca de dusmani ma feresc singur!"winking

8 răspunsuri:
| InnocentSmile a răspuns:

Depinde ce fel de prieteni sunthappy

| OFetitsaRoz a răspuns:

Eu una nu deoarece am luat teapa m.am pus in mana celei mai bune prietene si o cunosteam de mult timp si ma tradat fara sa ii pese daca eu sufar.sti cum se zice "fereste-ma Doamne de prieteni ca de dusman ma feresc singur".Nu stiu daca toti vor da acelasi raspuns dar eu una nu ma mai las in mana prietenilor... sper ca si uh vei face la fel nu toti prietenii sunt de incredere alegeti unul si bun dar fara a te lasa ca stie ce face cu mine...in totdeauna uh trebuie sa stii ce faci cu viata ta nu prietenii :X

| Kristtine a răspuns:

Desigur că NU. Oricum depinde şi de prieteni pentru că 80% sunt falşi oh go on

| Aly28 a răspuns:

La prietenii pe care ii am nu.laughingdar as vrea sa pot sa-mi pun viata in mana unor prieteni, pe viitor poate

| adee_6203 a răspuns:

Categoric NU pentru ca viata imi apartinee` si nu trebuie sa faca ei ce vor cu viataa` mhea...dar mai daca tu iti iub. foarthee` mult prieteniiiiii atunci...treaba thaa` sper ca te-am ajutatlove struck funda te roog?puppy dog eyeslove struck

| amicumms a răspuns:

Nu pentru ca nu am nici un prieten happy

| MisDia a răspuns:

Eu nu pot sa iti raspund deoarece acum 2 ore m-am despartit de prietene cea mai buna.
Pa!
Cred ca nu