| Ramo137 a întrebat:

Help. E prea cald si vreau idei cum pot sa ma distrez pe afara? Ies cu o prietena buna ce sta doar o saptamana in bucuresti dar ne plictisim si e chiar foarte caldd. si nu prea avem bani laughing deci ceva mai ieftin laughing)
cum sa ne distram si noi cat de cat?
Suntem adolescente. happy
dau funda.

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Daca e cald, de ce ai sta afara?
Puteti sa gasiti ceva de facut si in casa precum sa povestiti (daca ea sta doar o saptamana).

| WaterDrop a răspuns:

Strand, patinoar, inghetata in parc sub o fantana ceva, herastrau, pandit oameni la metrou unde e racoare laughing. Puteti gasi o multile de lucruri de facut daca aveti putina imaginatie. Bucuresti e mare si fun daca privesti dincolo de lucrurile banale.

| cosmina23456 a răspuns:

La o piscina ar trebui sa fie ok, cum ar fi un bazin public sau ceva de genu. intrarea e ieftina de obicei