| frumushika16 a întrebat:

Bunaaa! De ce un baiat stie sa sarute(mozoleasca) si o fata nu?

3 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Nu este adevarata...sunt multi baieti care nu stiu sa sarutewinking

| AWonderfulDay a răspuns:

Cine zicee ca baietii stiu iar fetele nu?
NU ma laud dar eu niciodata nu am zis ca nu stiu sau ca e prima data si de atatea ori am sarutat asa de bine incat sa-i iimpresionez pe baiatii cu care am fost.
Nu e o regula sa stie baiatulwinking adica cunosc multi baietii care isi fac grija de falul in care saruta.
Yo chiar am foat mai demult cu un baiat care nu stia sa sarute si eu stiam. L-am intrebat si mi-a rasp sincer si i-am spus ca`l invat adica tot imi place mie sa tin mereu controlul si sa fiu cam sefawinking
Sper ca te-am ajutat

| alllexia a răspuns:

Alohaa! cine a zis ca fata nu stie saruta si baiatul nu?! Pentru ca baieti sunt mai destepti...Nu toti dar aproximativ. happy