| NoSens a întrebat:

am si eu o curiozitate daca un baiat vrea sa te sarute si tu nu sti s asaruti dar el stie ce trebuie sa faci raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| pur3style a răspuns:

Glumesk...nu trebuie sa ii spui ca nu stii sa saruti,lasa totul sa vina de la sine,iar prima data incepeti si voi cu saruturi mai scurte, pana inveti, nu trebuie neaparat sa iti iei limba in gura cu el, asta inveti dupa aia, oricum nu te gandii la chestii de genul: poate o sa gresesc, poate nu o sa-i placa, sau altceva...doar fa-ohappy, succes! :*

2 răspunsuri:
| pur3style a răspuns:

Te invat eu ^^

| Caramlee a răspuns:

Poi. incearca sa ii zici ca nu sti sau daca nu tu doar deschizi gura si te iei dupa el da vezii uita`te la el sau uita`te la o pr cum se saruta cu iubitul ei... nu stiu [ sper sa te ajute cu cv]:*laughing