| Andrada_5061 a întrebat:

Bunaaa.:*
Deci sunt in Italia de 2 luni si sunt a 9.Si...nu prea stiu limba bine stiu chestii elementare. Da nu asta e problema.laughing
E ca imi place mult mult de un baiat e italian...si singurul loc in care ma vad cu el e in statie si in cantina.laughing
Si...eu nu stiu cand imi place un baiat as spune ca fac orice dar indrumata de alt cineva.Deci daca primesc sfaturi bune... a si incercati sa-mi spuneti ceva asemanator cu cazul meu :d.
Deci cum spuneam daca primesc sfaturi bune si care zic eu ca ar functiona le pun in aplicare.
Dupa cum il vad eu e un baiat finut frumos rau si...:d.Eu stiu.Sunt si cat de cat rusinoasa.
Mersiii frumos.:*:*:*:*
Funditaa.love struck

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru inceput fa un curs de lb italiana ca nu ti strica, apoi poti sa ti iei inima in dinti sa ti faci curaj sa intri in vorba cu el, sa va cunoasteti...

| Andrada_5061 explică (pentru mona):

Fac cursuri si oricum prind repede.As sti ce sa vb cu el.big grin

| mona a răspuns (pentru Andrada_5061):

Bine atunci...succes