| Marius1777 a întrebat:

Imi place un pic de o fata(are 14 ani) eu am 13 ani jumate. O prietena de-a lu un prieten. Am vorbit cu ea doar pe Facebook si mass si m-a intrebat cand o sa ma vada eu i-am raspuns ca nu stiu.Sunt foarte timid! Ce sa fac? Sunt mai plinut si nu foarte frumos. Stiu ca o sa radeti de mine dar asta e viata. Dati-mi niste sfaturi! Mi-e rusine. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Jorah a răspuns:

Da, stiu cum te simti, si eu ma cred urat si mi-e rusine. Daca te comporti frumos cu ea si o faci sa rada si altele, poate chiar o sa-i placa de tine. NU ai de unde sa stii, gandeste pozitiv.

Sa te imbraci cu cele mai frumoase haine care le ai, o freza "smechera", o respiratie fresh si cam atat, restul vine de la sine.

PS : Asta e o intrebare la care raspund sincer, majoritatea raspund in sictirhee hee

| Marius1777 explică (pentru Jorah):

Mersi de sfat. Salut

3 răspunsuri:
| sophieLY a răspuns:

Nu o sa iti raspund cu chestii gen: "iubirea vine din interior" si prostii din astea. Si aspectul exterior conteaza! Fa cumva sa iesi in evidenta intr-un mod cat mai placut, incearca un look nou. Poate ca multi o sa ma contraziceti, dar eu macar sunt mai sincera. Cunosc baieti care nu sunt asa de "bunoci" si totusi arata foarte bine pentru ca stiu cum sa se imbrace si cum sa se poarte cu fetele.
Bafta!

| Iubibilăă a răspuns:

Fa ce iti spune inima.
Daruieste-i un cadou.