| nimeninimicxqw a întrebat:

Bunaaa,sunt clasa a8a și sunt din Botoșani. Vreau sa merg pe pedagogic filo iar anul trecut au intrat elevi cu media 7, 06, credeți ca anul asta vor fi medii mai mici? Având în vedere faptul ca nu se ia mai ia în calcul media 5-8 și doar media din examen. Am șanse sa intru cu un 6, 70 măcar?rolling on the floor)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Anul asta vor fi medii mai mari ca s-a terminat cu covidul si s-a facut carte buna anul asta, in timpul scolii.

| sierra1 a răspuns:

La peda e bătălie, cu 6 NU intri!

| dullcat a răspuns:

Buna.Noi nu putem sti.Incearca sa dai tot ce poti mai bun la examen, sa te pregatesti zilnic, si nu te baza pe ce a fost sau nu in trecut deoarece poti avea surprize neplacute.