| GeorgiSiAtat a întrebat:

Bunaaaa.marti ma asculta la istorie si am 3 pagini de invatat. e bine daca ma apuk de azi (sambata) de invatat? si daca da care sunt orele in care retii cel mai repede? gasisem eu odta pe net.big grin.Si mai e o problema.marti e concursul acela Smart la romana iar noi avem istorie a3a ora si imi e frica sa nu onvat degeaga. Stie cineva la ce ora este acest concurs? si daca este chiar in timpul orei de istorie ce pot sa fac? sa ii soun lu` doamna sa ma asculte repede apoi saa plec jos la concurs?big grin fundita ps sunt clasa a7a

1 răspuns:
| smaty a răspuns:

Ar fi bine sa inveti de azi. orele in care poti retine cel mai mult sunt cele de dimineata, cel mult pana la ora 4... concursul smart incepe la ore diferite in functie de scoli, cred. intreab-o pe diriga ta.