| danimare a întrebat:

Bunaaaa TPU sunt din nou eubig grin tot cu fata aia care v-am spus in intrebarea cealalalta!

deci cum vam zis e rusinata in preajma mea
am fost la ziua lu o prietena de a iei si acolo ma prezentat prietenei iei
la petrecere a fost tot bine
adoua zii m-am dus pe la ea ca parinti ei sunt plecati in strainatate si n-are nici frati si am pove
si mi-a zis ca ii place de mine prietena ei
i-am spus ca de unde stii?
face ia ca mi-a zis si a zis ca sunt norocoasa ca e cu mine
si zic eu ca de ce?
face ea ca nu stie si inainte sa zic cv m-a sarutat
si dupa o zii a zis ca ii e dor de mine sa vin la ea
bun am venit la ea si a zis ca sa ne punem in pat sa ne uitam la un film pe TV ca incepea un film care ii placea ei
i-am zis ok
si s-a facut cam 12 noaptea si am plecat acasa

intrebarea este o sa se certe ele doua? oare o fii geloasa prietena ei si se baga asa si o sa se certe ele doua?
ziceti-mi parerea voastra fetelelor ca voi stiti?

1 răspuns:
| YesOMG a răspuns:

Sinucide-te pana nu e prea tarziu!