| GabutzuDragutu a întrebat:

Bunaaaaa TPU as vrea sa imi fac si eu o prietena dar nu stiu cum sa fac sunt uraaaat si nu ma place nici o fataaaa... daca o sa port costumul de 2000 de euro o sa ma place fetele?

5 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Se vor indragosti!

De banii tai.

| mentholinks a răspuns:

Gaseste una mai urata pe care n-o place nimeni si ea te va placea.

| Nemessys a răspuns:

Hainele de milioane nu acopera caracterul de 2 leiwinking

| FrateleRobert a răspuns:

Cred ca tu ai pus aceasta intrebare in gluma mai mult, dar eu o s-o iau in serios. Pentru multe fete conteaza aspectul, nu intelectul. Deci daca tu vrei o fata care sa te aprecieze pentru caracterul tau, nu pentru aspectul tau fizic trebuie sa astepti. Nu te astepta ca vine una peste noapte care te place pentru ce esti, nu pentru cum arati. Dar, daca vrei o parasuta pe care o intreseaza doar sa fi bogat, pune acel costum de 2000 de euro big grin

| CristiTraian a răspuns:

O sa te place sigur!