| costelus323 a întrebat:

Bunaaaaa TPU cum ar trebui sa incep o conversatie cu o fata care nu prea vorbesc cu ea in realitate si mai mult pe mes sau alte retele din astea.?

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Pai vorbeste despre ce face atunci, daca este bine, despre prieteni comuni, scoala, filme, muzica, ce a mai citit pe internet-daca ai citit tu o stire o intrebi si pe ea ce parere are, scoala, colegi, profesori.

1 răspuns:
| DianaMya a răspuns:

Buna, mai intai incepe cu un simpu : buna, ce faci, ceao, salut. Ce vrei tu, fa-i complimente (daca o placi ), cere-i numarul de tel (daca nu esti prea mic pentru o prietena ), si lucrurile vor decurge de la sine. Bafta!