| shinediamond a întrebat:

Cum ar trebui sa incep o conversatie pentru a nu deveni plictisitoare?

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

Aici este un secret, si cred ca devii plictisitor cand nu esti tu insuti, cand incerci sa faci pe plac prea tare celui cu care iesi, pune piciorul in prag si fii tu insuti, pe urma discuta despre lucruri cat de diverse poti, si du-te incet inspre ceea ce vrei cu baiatul respectiv, da-i de inteles ceva legat de ceea ce vrei cu el happy
Nu te gandi la defecte, fiecare avem defecte, nu privi de jos pe nimeni, nu privi lucrurile ca si cum tu ar trebui sa fugi dupa el, asta face ca "lupta" sa fie pierduta de la inceput.