| anonim_4396 a întrebat:

Bune TPU.
As dori sa stiu cum as putea sterge o intrebare pusa?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Bună!
Te duci în stânga unde scrie: 'logat ca...' pe-un fundal portocaliu, şi găseşti acolo 'întrebăriile mele' dă-i acolo, şi vei vedea în dreptul fiecărei întrebari 'şterge', dă-i acolo şi va trebuii să intri pe e-mail să aprobi faptul că vrei s-o ştergi.

6 răspunsuri:
| pisicutzamik a răspuns:

Cauti in profilul tau(in lista din stanga),, intrebarile mele,, dai click alegi intrebarea, iar dedesubt scrie stergere. Dai pe stergere iar dupa aia vei primi un email vei da pe linkul care ti-l trimit ei si gata ai sters intrebarea

| treiLEI a răspuns:

Cauti in profilul tau(in lista din stanga),, intrebarile mele,, dai click alegi intrebarea, iar dedesubt scrie stergere. Dai pe stergere si gata.,

| Tchami a răspuns (pentru treiLEI):

Nu gasesc...Gasesc doar "Intrebari"...

| treiLEI a răspuns (pentru Tchami):

Sigur te uiti unde trebuie?

| Tchami a răspuns (pentru treiLEI):

Nu stiu...Te rog da'mi add : dj_benny_25@yahoo.com

| bril a răspuns:

:-)
Nu poti sterge vorbele. Poti doar spera ca nu te-a auzit nimeni.