| deeeeeeaaa a întrebat:

Bunha... urmeaza sa plec in vacanta in italia.:d si nu stiu o boaba italiana.laughing care imi dai un site de unde pot invata macar cateva cuvinte big grin? fara gen. g0ogle translate. funda pentru cel mai bun rasp love struck ...mersi

1 răspuns:
| dedesh a răspuns:

De ce nu iti iei un dictionar roman-italian si italian-roman.sau un ghid de conversatie. ssi eu voi pleca in sua, in vacanta asta si desi stiu engleza, mi-am cumparat un dictionar, care ma va ajuta mai mult. oricum, ai sa te obisnuiesti acolo, chiar daca iti va fi mai dificil la inceput.

multa bafta si vacanta placuta!