| vagabond a întrebat:

Salut deci primele 2 luni din an am fost in italia si in aceste 2 luni de italia am invata bine italiana si accentu lor si acum cand mai zica cateva ceva pe italiana nu stiu de ce prieteni se uita le mine de parca cine stie ce zic si nu imi place chestia asta cum as putea sa imi scot accentu din italia si sa nu mai zic nimic pe italaina

1 răspuns:
| cristinika_3348 a răspuns:

Pai si eu sunt in aceeasi situatie doar ca prietenii mei ma roaga sa ii invat poate ca prietenii tai te invidiaza happy