| Pufariiiiiiiiiin a întrebat:

Bunna. stie cineva vreo dieta usoara gustoasa si cu rezultate rapide.va rog eu sunt disperatacrying. >funda:tonguebatting eyelashes

1 răspuns:
| Plague a răspuns:

Salut. nu recomand dietele cu rezultate rapide, toate duc inapoi la ingrasare, si daca te tii de ele mult timp te imbonlavesti fizic din cauza regimului alimentar prea drastic de obicei. recomand dieta rina (poti sa o cauti pe google, o gasesti usor), nu am incercat-o inca, dar e singura care am gasit-o si in care sa am incredere pe termen lung. totusi te sfatuiesc sa vorbesti cu un doctor specializat in alimentatia sanatoasa inainte sa incepi orice fel de dieta. sper ca te-am ajutat...bafta