| IngeruMeuCurcubeuTau a întrebat:

BUUNA TPU!:X Va rog sa ma ajutati cu ceva:

La scoala in fiecare an de Craciun se organizeaza un joc care consta in extragerea unui bilet si pe cine ai pe bilet, aceluia trebuie sa ii faci cadou de Craciun.Mie mi-a picat un baiat...Ce sa ii iau? FUNDAA

P.S. Are 13 ani si suntem prieteni buni...

5 răspunsuri:
| BloodPrison a răspuns:

Asa faceam si noi in generala laughing Si intamplator si mie mi-a picat un baiat, I-am cumparat un ursulet de plus si un spray de barbati happy, dar deoarece nu ai spus un pret e putin aiurea sa-ti spun ceva concret. Daca sunteti si prieteni buni ii poti cumpara stiu si eu, o caciulita cu urechiuse, un fular amuzant. Vezi si tu privindu-l ce crezi ca-i place big grin

| Sofia08 a răspuns:

Un fular
un yoyo
o paleta daca ii place sa joace tenis
un CD cu muzica preferata sau un film
un breloc
o pereche de ochelari
o bratara (asta daca ii place sa poarte) ..etc..Funda?

| IngeruMeuCurcubeuTau explică:

Sa fie pana in 25-30 de lei cadouasul.

| GumiFreeStyle a răspuns:

Si la mine in clasa facem asa.
Pai uite cateva idei:O minge de fotbal[cuma r puteo refuza laughing]
UN fular cu manusi si poate cateva fructe pe acolo
-Un tricou[simai vezi tu ce pui pe acolo]
-Un trening[poate chiar de fotbal]

NU mai am idei :I, dar sper ca te-am ajutat.

| IoanaIoke a răspuns:

Un carnetel, o veioza, un breloc, sprei, chestii barbatestii...