| ralucamirabela a întrebat:

Buunaaa TPU!:La sfarsitul semestrului m-am decis sa ma transfer la alt liceu si asa am facut.acum ma gandesc intruna la colegii meistraight face Adica ma gandesc k eu sunt raraita laughing si ei o sa rada. si nu stiu ce sa fac sa par.nu stiu straight face sa fac o parere buna straight face Haine...nu sunt cine stie ce straight face sa nu se astepte la vreo bogatasa laughing arat binisor laughing sunt de treaba... dar sunt raraita.si cand incep sa vorbesc o sa rada de mine si nu vreauuuu. vreau un sfat.

1 răspuns:
| radu a răspuns:

Imi plac la nebunie raraitele :X.eu zic sa nu iti faci nici o grija o sa te adore toti baietii tongue~.