| DarkFire16 a întrebat:

Buuuna micii mei psihologi! big hug. Am o mica mare problema big grin. Va scriu de pe telefon, inchisa intr.o baie cu gresie albastra enervanta! Deci sunt la o idioata petrecere la care am venit doar cu un prieten apropiat si unde nu cubosc pe nimeni. Motivul de ce naiba sunt aici doar cu el, nu conteaza. Acum cateva minute tampitu a disparut de langa mine iar eu mi.am dat seama prea tarziu deoarece am fost distrasa de persoanele astea care vor sa para prietenoase dar nu ma pacalesc ele pe mine. Asa deci am mers sa.l caut peste tot pe respectivul cu care am venit X si l.am gasit in sufragerie cu 3 fete. M.am ascuns dupa colt si le auzeam cum ii sugerau pastile "colorate" si cand am auzit n.am mai stat nicio clipa si am intrat peste ei incercand sa.l conving pe X sa n.o faca insa el statea cu mainile in buzunar privind in jos si razand. Mi.am dat seama ca deja e dus si m.am luat la cearta cu vacile alea si nu m.am putut abtine sa nu le si bat. Problema e ca in puii mei toti astia is pe mine acum pentru ce le.am facut alora straight face asa ca m.am inchis in baie si e doar o chestiune de timp pana ma vor gasi. Nu stiu ce sa fac? Cum sa.l scot pe X de aici? Sa ies pe geamul asta idiot si sa plec sau sa intru dupa el si sa murim impreuna?laughing) Glumesc. Serios acum. ce pnm sa fac? Is prea multi x_X.
dau funda!
P.s : nu ies de aici pana nu.mi dati vreo sugestie! vorbesc serios. Nu ma dezamagiti

Răspuns Câştigător
| RobertFHC a răspuns:

Iesi mai repede pe geam si te intorci cu intariri laughing

| DarkFire16 explică (pentru RobertFHC):

Cum de nu m.am gandit la asta?! x_X demult n.am mai avut o bataie cu sange laughing. Oricum am scapat ieftin ca m.a gasit unu si m.a ajutat sa ies cu tot cu x. Tradatoru! laughing
P.s : data viitoare te iau cu mine smug laughing

5 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Fugi pe geam, cât mai trăiești. laughing
E periculos dacă nu cunoști pe nimeni.

| fuzzer a răspuns:

Te scuzi politicos, si iesi acasa.

| DarkFire16 explică (pentru fuzzer):

Nu m.as scuza pentru ca 1. Ar crede ca.mi bat joc de ei laughing si 2. Nu.s eu devina. Nu sunt nu?big grin laughing

| Carmen100 a răspuns:

Eu as iesi pe geam in locul tau laughing