| vanessa94 a întrebat:

TPU,am avut in casa si cred ca mai am un spirit care nu vrea sa plece deloc. imi aprinde televizoru si ziua si noaptea, aud noaptea pe balcon si in dormitor si in sufragerie zgarieturi, zgomote, voci. apoi intr.o seara cand m.am trezit din somn, toata noaptea nu am dormit pentru ca am simtit in permanenta un miros de morfina, parca asa ii spune. apoi geamu de la tablou a cazut, fiind in stare buna si fara sa se sparga. si toate acestea se intamplau numai cand ramaneam singura acasa. apoi intr.o seara la fel fiind singura acasa eram la baie imi aranjam parul in sufragerie am vazut cum televizoru se punea cand pe mut cand il lua dupa mut. si am auzit ca cineva a intrat in casa pe geamu de la balcon..geamu fiind inchis cu lacatu. apoi am auzit ca sa dezbracat si s-a asezat in canapea, iar baiatu meu de 2 ani a venit la mine la baie sa imi arate

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Ori ai un spirit rău în apartament, ori televizorul tău o ia razna de tot.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te poti muta sau apeleaza la GhostBusters.

| Karinakari99 a răspuns:

Mută-te din apartament cât mai repede.

| MaliciousDeath a răspuns:

Nu prea are sens ce zici. Voci, zgarieturi, halucinatii olfactive...Cam ai probleme si nu cred ca sunt de domeniul supranaturalului.

| Rakanishuu a răspuns:

MaliciousDeath are dreptate. Nu prea are sens ce zici. Şi nici nu prea cred. Dar dacă chiar zici adevărul, eu te sfătuiesc să te muţi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic de spirite...
Stiu doar un lucru, acela(esti buna!).
Vrei sa te muti la mine? laughing