| SuntEuMario a întrebat:

De ceva timp tot incerc sa imi transfer banii de pe paypal (withdrawl) pe cardul meu de debit (visa electron) pe care l-am legat de de contul de paypal si de fiecare data mi se scot banii din wallet si dupa 3 zile mi se da refund semn ca banca refuza transferul. Am sunat la ei si sunt, si complet incompetenti nu au cea mai mica idee ce e PayPal. Are cineva vreo idee asupra problemei?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce banca ai cardul atasat?

| SuntEuMario explică (pentru anonim_4396):

Transilvania

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuntEuMario):

Am de la ei inca card, cont nu mai am, dar mereu am putut face tranzactii, sa scot bani din paypal prin banca, trimite-le un mesaj la cei de la paypal, vezi ce spun, cine da refuzul, cui nu i se pare in regula tranzactia? Ceva se intampla la mijloc, in caz suna direct la call center bt, si afla exact de ce este disputa de transfer/refuz, trebuie sa fie un motiv, ori nu le convine contul tau, ori paypal are o nelamurire, bafta multa!