| Available a întrebat:

Ca sa pot sa'mi instalez yahoo messenger 11 trebuie sa-l dezinstalez pe yahoo messenger 10.Si daca da cum il dezinstalez pe acela?

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Trebuie să intri pe acest site şi să dai click pe "Download" http://messenger.yahoo.com/beta/win.
Versiunea 11 se va instala peste versiunea 10 automat. Asta e tot!

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu este nevoie sa il dezinstalezi pentru ca tu iti iei un mess mai bun decat 10 dar dupa aia nu o sa poti sa il mai iei pe 10 pentru ca tu ai deja un mess mult mai bun mult mai nou asa ca este alegerea ta daca il iei pe 11 sau il lasi pe 10 dar sa stii ca 11 e la fel ca 10 numai e mult mai prostwinking deci nu este cu nimic mai special decat 10 eu te sfatuiesc sa iti lasi mess 10 succes funda?:X

| Denisasorina a răspuns:

Nu trebuie sa dezinstalezi messenger 10. E o porcarie messenger 11, mi se tot blocheaza si acum nu il mai pot dezinstalasad