| Beccaaa a întrebat:

Cam cat castiga un psiholog pe luna?

4 răspunsuri:
| slayshock1 a răspuns:

Matusa mea e psiholog si are luni cand castiga 1000€ dar si luni cand castiga mai putin, sau mai mult dar de cele mai multe ori castiga peste aceasta suma, sper ca te-am ajutat

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde unde lucrezi. daca lucrezi in spital, la stat iei cateva milioane. daca ai cabinet propriu iar depinde, de oras, de zona, de cata publicitate iti faci, ce tarife ai

| vladv26 a răspuns:

In jur de 1000euro

| zTonia a răspuns:

Pai... pe sedinta de o ora (care de multe ori tine mai mult) e intre 50-100 lei, iar de aici depinde si de cati clienti are