| anonim_4396 a întrebat:

Cam cât costă un papagal din acela vorbitor? Dau fundăăăă kisskisslove strucklove struck:X:X:Vă pup :*:*happybig grin

Răspuns Câştigător
| printesuca1999 a răspuns:

Http://www.olx.ro/q/papagali/c-312;););) fundita plsssss :o3:o3

4 răspunsuri:
| Codeine a răspuns:

De la 12 pana la 18 milioane maximbatting eyelashes desigur daca te referi la papagal Arabatting eyelashes

Sper ca te.am ajutat puppy dog eyes. Funda?batting eyelashes.

| Evanjollyne a răspuns:

Am vazut papagal cel mai inteligent care costa 1500 de euro sau chiar mai mult...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai ieftin e 4 milioane de lei vechi.