| luvya a întrebat:

Cam cat m.ar costa un aparat dentar, problema mea fiind un canin iesit in gingie? FUNDITAAA :*

1 răspuns:
| AwesomeKiss a răspuns:

Heey am purtat si eu un aparat dentar dar eu am avut ( inca am) probleme cu dintii ( toti) se aduceau un fata pe zi ce trece si aratam ca un castor. Aparatul meu care il dadeam jos cand mancam si mi-l puneam la loc dupa a costat 15 milioane. Pentru tine nu trebuie un aparat intreb exista niste chesti care se pun acolo ( a avut o prietena de a mea problema ca a ta) si mda mai mult ca al meu nu are cum sa coste rolling on the floor Bafta!