| Sab1nX a întrebat:

Cam cata bautura mi-ar trebui pentru 12-14 persoane pentru un majorat? Dau funda pentru raspuns inteligent, logic si calculat! (Nu vreau sa fie niste costuri extrem de ridicate dar nu vreau sa iau nici bauturi proaste)

2 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Depinde ce prieteni ai, daca ai drojdisti experimentati, fi sigur ca nu vor bea la fel de mult asemeni martorilor lu' iehova.

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Hey, am o idee, nu stiu daca o vei pune in aplicare sau nu, dar cred, ca este o idee destul de buna. Cumpara o sticla de bautura(de care vrei sa iei) si pune in mai multe pahare si vezi cate pahare de bautura are sticla, si calculezi cate-ti trebuie, ca doar n-or bea prietenii tai o sticla de fiecare. Bafta. :*