| anonim_4396 a întrebat:

Cam ce ar trebui sa luam la un revelion ca bautura :i iau 2 sampanii, o sticla de anglei, una de absolut si 1 de suc de mere, 4 sucuri normale si o apa minerala si luam vreo 8 pizza, suntem 8 persoane. Si prajituri

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Si pe Final să nu uitaţi numarul de la urgenţa 112 ok? ca dupa tot ce ai zis aici cu siguranta aveti nevoie de cel putin o ambulantalaughing

| cristiiiiiii a răspuns:

Niste bere cred ca ar mai merge happy

| Vladuthz a răspuns:

Mai adaugati niste vin, si eventual niste saratele big grin.