| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu si prieteni am decis ca in ziua de revelion ne adunam la un prieten si petrecem de revelion.Ne-am inteles cabagam bani si cumparamceva > Am zis ca cumparam : sucuri cipsuri si pizza ( prajituri si ceva mancare ne mai dau parintii ), dar eu simt de parca lipseste ceva, mai trebuie ceva. Ceva sugestii? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Cumparati-va niste curve versate sa va tina de cald, ca se anunta frig!

| G510 a răspuns (pentru Dumnezău):

No asta da raspuns laughing

19 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Da, mai trebuie ceva. Încearcă şi asta:

http://www.webworks.ro/wp-content/uploads/2009/12/limba-romana1.jpg

| G510 a răspuns (pentru Woodenpints91):

winking bine bine smechere sper ca te simt mai bine, ca eu da tongue

| Woodenpints91 a răspuns (pentru G510):

Mă simţi mai bine?

| G510 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Da ( nu stiu daca egoul mic si-a dat seama dar greseala era sensul propozitieiwinking )

| Woodenpints91 a răspuns (pentru G510):

Sunt şmecher pentru că m-am luat de tine şi modul tău imbecil cu care chinui limba română?

Chiar nu-mi pasă cum te simţi tu.

| G510 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Daca nas fii atat de bun atunci as folosi si eu cuvantul imbecil ca sa te caracterizez pe tine dar pentru ca eu is mai smecher nu spun nimic. Si apropo eu nu-s romanwinking Dar macar incerc sa invat si eu cred ca vorbesc foarte bine ramana luand in vedere ca nu-s roman.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru G510):

Iar acum te crezi superior mie doar pentru că nu-mi spui ce crezi despre mine? Asta te face de două ori mai imbecil.
Şi chiar nu-mi pasă ce naţionalitate ai. Este un site.ro unde toată lumea vorbeşte limba română, deci măcar atât să faci.
Oricum n-o cred pe asta. Jumatate din cei care habar nu au să scrie corect bagă minciuna asta. Deci găseşte altceva.

| G510 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Eu nu judec dupa coperta. Nu pot sa spun ca esti **** pentru un comentariu sau altceva. Dar 100% nu sunt mincinus nu sunt roman dar cand vad persoane ca tine ma bucur ca nu sunt roman. Si degeaba ma faci imbecil pentru ca prin commurile astea imi arati ca tu esti imbecilul.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru G510):

Şi ce anume am spus de sunt imbecil? Doar simplul fapt că m-am luat de tine? Păi, e dreptul meu să-mi spun părerile. Am dreptul la opinie şi liberă exprimare. Nu văd ce-i rău în asta, în a-ţi spune părerea despre ceva sau cineva care nu-ţi place.

| G510 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Tu nu iti spui parerea ca un on civilizat ci judeci dupa coperta.Ai vazut ca nu am scris corecct comu tu in loc sa imi spui ce am gresit tu imi dai un lunk in care apare o poza cu o carte pe care scrie limba romana. Apai cei asta omule? Tu ma faci pe mine imbecil si de toate in schimb eu numa am pus o simpla intrebare la care nici macar nu miai raspuns cum trebuie!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru G510):

Ţi-am răspuns într-un mod civilizat. Ţi-am dat o poză cu o carte de limba română. Observ că ai mare nevoie.

| G510 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Atunci de ce ai mai continuat cearta? Dece nai lasat-o asa? Si aia 100% nu-i raspuns normal. Daca un om greseste in limpa romana nu inseamna ca trebuie sa iti bati joc de el bucurate ca incearca sa vorbeasca.

| Delicacy a răspuns:

Eu nu înţeleg de ce se agită toată lumea atât că vine revelionul? Ce-i aşa de special? Numai pocnitori, mizerie, nesimţiţi care ţipă la geam şi ascultă muzică la maxim până în zori.
Am observat că toată lumea se agită să iasă cât mai bine această zi, să arate cât mai bine...de parcă trebuie să arăţi bine doar într-o singură zi, nu tot timpuloh go on.Doar pentru că te întâlneşti cu prietenii tăi şi faceţi aceleaşi chestii pe care le-aţi putea face oricând, nu face ca această zi să merite atâta agitaţie.

P.S. Scuze că am spus asta la întrebarea ta, dar trebuia să mă descarc şi eu cuivalaughing.

| G510 a răspuns (pentru Delicacy):

Nui bai laughing. Deci din com mi-am dat seama ca nu iti prea place revelionul, dar mie imi place si de acea ma agit asa de mult pentru ca aproape in nici un an nu mi-a reusit un revelion perfect. Cu chestiile alea cu hainele ai dreptate.

| Resurrection a răspuns:

Gratarul si sampania sunt nelipsitie de revelion si tu le-ai omis big grin

| G510 a răspuns (pentru Resurrection):

Da da, dar tot lipseste ceva sad thinking

| cynty22 a răspuns:

Da lipseste alcoolul, acum depinde daca va place sa consumati asa ceva si daca aveti varsta potrivita laughing

| G510 a răspuns (pentru cynty22):

Apai asta era pe lista dar nu l-am scris, ca sa nu par un alcoolic obsedat de bauturi big grin