| marinikutz a întrebat:

Sunt un baiat de 16 ani, am 1.74 cm inaltime si 52 Kg. As vrea sa ma mai ingras putin si sa depun cat mai multa masa musculara rapid. Ce credeti ca ar trebui sa fac? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| beckham1 a răspuns:

Sala si alimentatie corespunzatoare. Antrenorul de la sala te poate ajuta cu alimentatia. Daca nu poti lua proteine, dar e mai buna mancarea.

| Cosmin86 a răspuns (pentru beckham1):

Si mancarea contine proteine, in special : carne, branza, peste, oua, lactate

1 răspuns: