| BestOfTheBest a întrebat:

Cam ce trebuie sa mananc pentru dezvoltarea muschiilor? (fac si exercitii.)

Răspuns Câştigător
| AlexxoDany a răspuns:

Daca te referi la culturim ar trebuie in primul rand sa cauti alimentele bogate in proteine : de exemplu de fiecare dupa terminarea exercitiilor eu mananc lapte cu cereale( * si aici nu ma refer la cereale pentru copii...ma refer la cereale naturale care le gasesti la orice supermarket.te avertizez ca nu is cine stie ce bunatati dar cel putin sunt sanatoase) Dupa un timp o sa-ti placa si cauta sa cumperi cereale care contin si ovaz secara de toate. Spor la lucru!