| ICHBalexnunu a întrebat:

Cand ai baut pentru prima data bere?

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Tarziu. Cred ca aveam 14-15 ani.

| ICHBalexnunu explică (pentru andru10best):

Si eu la 14, dar o sticla intreaga de abia peste o luna!

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Una întreagă, pe la 14 ani.

| KristalPop a răspuns:

De mic îmi plăcea berea şi de mic am băut, deci nu ştiu să-ţi răspund.
Circa 4-5 ani sau chiar mai puţin.

| RockNbeer a răspuns:

Habar n-am...este ca si cum m-ai intreba "cum era la maica-ta in burta?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 3 ani.

| CeVorbestiMa a răspuns:

Cand o fost tata beat si mi-o dat si mie sa nu beie singurtongue

| CeVorbestiMa a răspuns:

Mai precis 12 ani daca imi aduc bine aminte...

| MadalynaOk a răspuns:

Adica degustat sau servit la masa? He he, cine mai stie. Eram mica. Dar asa in rest nu prea beau. Imi plac bauturile mai dulci, coca cola.

| MihailDobrea53 a răspuns:

Depinde, cand am gustat prima oara, adica jumate de pahar cam pe la 7-8 ani, cand am baut una intreaga prima oara pe la 12 ani