| packman a întrebat:

Cand ar fi momentul potrivit pentru un sarut?happy
am 13 ani si sunt prieten bun cu o colega din clasa mea...
recent s.a despartit de un baiat... mereu am simtit o atractie pentru ea, cateodata o pupwinking pe obraz, si imi da o palma, dar nu sa doara, doar asa de frumusete laughing, ii mai dai si cate o palma la fund, urmata de o palma de la ea peste fata...
deci ce ar trebui sa fac? in ce moment...
funda + vot

Răspuns Câştigător
| mihaela997 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa ii spui ca vrei sa fii cu ea. Si momentul potrivit pentru un sarut este acum (la 13 ani) si daca iti place fata nu renunta, dar nici nu arata ca iti place mult. Fi putin indiferent.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu zic sa va pocniti in continuare ca va pricepeti mai bine decat la sarutat

| Azµre a răspuns:

Niciodată în felul acesta!
Peste alți 2-3 ani când vei prinde experiență în ale manieratului abia atunci poți.

| LeMousiqe a răspuns:

Pe la 15, pupici.
O zi bună!

| CersetoruVesel a răspuns:

O cuprinzi in brate si ii spui "sti ce simt pentru tine" si o saruti daca o faci bine o sa fi fericit daca o faci rau mai incearcalaughing

| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns:

Ma,"dragostea" asta juvenila e super faina, daca o "traiesti" cum trebuie happy. Eu zic sa va sarutati cu prima ocazie, ca sigur o sa va radeti apoi, in adolescenta de cat de timorati ati fost laughing. App, e misto sa visezi la iubire, dar aveti grija, sa nu faceti prostii care va depasesc! Bafta baietehappy

| ScarRz a răspuns:

O iei de mana si o duci undeva unde nu va aude nimeni si ii spui ca o placi foarte mult si daca nu vrea sa fiti impreuna.

| packman explică:

Ma faceti sa rad laughing
oricum m.ati asjutat mult...
funda pentru cel mai bun,winking