| XxBlueRosexX a întrebat:

Cica pe 21 dec 2012 vine sfarsitul lumii voi credeti in asa ceva...eu sincer nu mai stiu ce sa cred pentru ca sunt pre multe coincidente...de ex cutremure tsunami ploi acide descarcari electrice etc, voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| fcb1234 a răspuns:

Daaa Vineee. Fa-ti o groapa adanca si ascunde-te in ea pana trece sfarsitu lumii laughinglaughing

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu va fi nici un sfarsit

| vali1985 a răspuns:

Nu cred in asa ceva.
Sfarsitul lumii nu exista asa ca poti sta linistita.

| monochrome a răspuns:

Dar nu trebuia sa murim parca pe 12.12. 2012? laughing)
Nu va mai omorati atat cu sfarsitu lumii, pentru ca trebuia sa murim de 3467885322456789853223568 de ori pana acum si suntem in viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt doar urmarile distrugerii planetei...
nu cred ca se va intampla nimic pe 21...

| XBrunetteX a răspuns:

Nu cred in asa ceva.
Stai linistita.
Vei vedea ca si pe 22 dec. o sa fi tot pe TPU ca acum laughing

Sfarsitul lumii il decide doar Dumnezeu, si sunt scrise in Bliblie cateva semne care prevestesc Sfarsitul. happy

| fcb1234 a răspuns:

Hey... imi dai funda pls? :*

| scalaru a răspuns:

Eu din 2008 tot astept sa vad ce se intampla in 21 decembrie 2012.

| fanutu a răspuns:

Mai din punctul meu de vedere eu cred ca pentru fiecare om sfarsiul limi e cad moare