| SK8TpunK a întrebat:

Cand eram mai mic(8-9 ani) am fost la antrenamente de fotbal,dar nu am stat mult si am renuntat.Acum am 13 ani si regret ca am renuntat la antrenamente,dar am o intrebare chiar inveti sa joci mai bine daca sa zic merg 2 luni la antrenamente?astept raspunsuri+Funda*

Răspuns Câştigător
| Christy448 a răspuns:

Pai,cand joci,iti dezvolti corpul spre acel sport/arta/... cum e cand canti. daca exersezi, vocea se moduleaza. se formeaza. happy Daca o sa joci fotbal muschii o sa se dezvolte si! Dar, legat de intrebarea ta : orice practici inveti!