| Stefanut14 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Cand stau sau ma joc pe pc mi se blocheaza pentru cateva secunde si dupa cand intru in task manager nu imi mai arata ssdu pe care am windowsul si dupa ce dau restart nu mai buteaza! Ar putea fi bug de la windows(windows 10 pro ultima versiune) sau sa fie ssdu stricat?

2 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Ce hardware ai (procesor, RAM, modelul sursei, modelul SSD-ului)?

Ai verificat temperaturile?

Ai facut ultimele update-uri?

| Zuzu1991 a răspuns:

"dupa ce dau restart nu mai buteaza"
ai vise foarte ude ca e bug de windows, e clar ca ai probleme cu ssd-ul cat cuprinde