| adryana_5273 a întrebat:

Cand m-am despartit de iubitul meu acum o luna, a inceput sa ma sune cu privat...si el a zis sa ne despartim ca cica l-am inselat,dar am fost nevinovata,nu stiti de ce ma suna si nu vorbeste nimic? doar imi asculta vocea, funda.

Răspuns Câştigător
| buzeduulci a răspuns:

Poate si-a dat seama ca a gresit, ca te iubeste mult, te vrea inapoi, vrea sa iti asculte vocea.

poate ii e rusine sa vorbeasca cu tine ca te-a acuzat pe nedrept.

tu mai tii la el? daca da, mai da-i o sansa!

daca nu, propune-i sa fiti prieteni buni big grin

o zi frumoasa! :*

1 răspuns:
| Cezzyyy a răspuns:

Esti sigura ca e el si nu a pus pe altcineva sa te hartuiasca? acum nu stiu daca e adevarat daca -ai inselat sau altceva, nu ma bag si nu am cum sa imi dau cu presupusul.Dar daca tu chiar crezi ca te suna pe numar privar, probabil vrea sa iti spuna ceva dar nu are curaj, sau pur si simplu sa iti asculte vocea...nu stiu.Tu stii ce a fost intre voi si doar tu iti poti da seama mai bine de ce face asta sau daca e el, pentru ca ai fost cu el, deci trebuie sa il cunosti cat de cat