| xcristix a întrebat:

Cand ne iscriem pentru liceu, am inteles ca maine(5 iulie la ora 8 sa fim la scoala)iar altii zic ca pe 6 iulie, ssa.Deci pana la urma cand trebuie sa completam fisele pentru inscriere la liceu? si ce acte imi trebuie?

7 răspunsuri:
| stefii58 a răspuns:

Fiecare scoala are date diferite cand sa se faca inscrieri. De exemplu, eu le-am facut de luni. Trebuie sa ai buletinul. happy

| xcristix explică (pentru stefii58):

Doar buletinul? foaia matricola nu?

| stefii58 a răspuns (pentru xcristix):

A. ba da laughing

| MouSSEauChoColat a răspuns (pentru stefii58):

Ce e foaia matricola?

| stefii58 a răspuns (pentru MouSSEauChoColat):

Nu stiu rolling on the floor)))))))))) dar am auzit ca trebuie thinking

| xcristix explică (pentru MouSSEauChoColat):

E o foaiea pe care sunt scriese toate mediile tale

| MouSSEauChoColat a răspuns (pentru xcristix):

Aaa...mersi!