| Dalia3892 a întrebat:

Când o persoană îmi spune dormi de parcă faci întrecere cu morții ce să cred? Eu sincer am fost dezamăgită sau aud aceste cuvinte din partea persoanei și chiar dacă au fost făcute în glumă, totuși m-au făcut să mă simt prost.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dormi prea mult.

| Violleta2022 a răspuns:

Este o gluma de cea mai proasta speta, facuta cu sarcasm, in bataie de joc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Hai ca e chiar amuzanta gluma. Ti a zis omu ca dormei profund, chiar era cazul sa te oftici?

| dullcat a răspuns:

E un alt mod de a spune ca dormi bustean.Incearca sa nu te superi doar din atata lucru.

| Hyperion7 a răspuns:

Adică dormi și uiți să te trezești.
Umor negru in viziunea altora, glume seci in viziunea altora.

| Nirvanaaa a răspuns:

Ai somnul adânc, la asta s-a referit. Da, nu e cea mai buna comparație, dar in capul lui o fi fost amuzant. Tu nu ai ce sa ii faci.