| aℓℓ3XAnDry a întrebat:

Cand o persoana te ignora, nu te prea baga in seama, cand ai tendinta ca esti pe locul doi in viata lui, ca tot ce face nu te prea implica si pe tinewinking >>::winkingavand in vedere ca acea persoana o cunsoti de mult, ai o relatie de lunga durata, va intelegeati de minune, deci cum ati reactiona? pur si simplu ce ati face?

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

As avea o discutie foarte serioasa pe tema asta si daca mi-se confirma ca trebuie sa raman pe locul doi atunci as renunta la relatie! daca apuci sa treci pe locul doi ceva s-a intamplat in relatie si atunci chiar nu merita sa o mai lungesti ca mai tarziu ajungi sa suferi mai tare si chiar nu merita...