| mymi00 a întrebat:

Daca cineva ar spune ceva urat despre tine, iar tu ai afla, cum ai reactiona? te-ai lua de persoana respectiva sau ai ignora?

Daca nu vorbesti = esti prost!
Daca te iei de acea persoana = esti needucat/a

deci?

4 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Eu sunt mai vulcanie, iti spun totul in fata. Ma enervez si foarte repede. Deci, m-as duce si m-as lua de persoana respectiva. As intreba-o daca are ceva personal cu mine, sa-mi spuna mie!
*-*

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Vulcanica*
*-*

| LolaLollita a răspuns:

Depinde cine si ce a zis. Nu ma bag in discutii cu anumite persoane. Stii cum se spune: cu omul prost si omul beat, sa nu te pui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ceri explicatii cuiva care a zis ceva urat despre tine. Asta nu inseamna ca esti needucat/a. Toata chestia e sa vorbesti frumos cu el sau ea.
Eu de obicei ignor, dar cateodata nu ma pot abtine.